JCJC Honor Roll-Faculty List

Written By: Teresa McCreery
Email Address: teresa.mccreery@jcjc.edu
Date Submitted: 2018-01-10 15:40:44

JCJC Honor Roll   Faculty List   Fall 2017
 
N. Thurles, Tipersly-Ireland: Shonagh Mary Cleary
Bucaramanga, Colombia-South America: Diego Andres  Leal.
 
Huntsville, AL:  Christopher Ryan Mendoza.
Irondale, AL:  Camryn Alesia London.
Leroy, AL: Jamar S James.
Wilmer, AL: Kaylee  Celeste Green.
Van Buren, AR: McKennah Elizabeth Sikes.
Apopka, FL: Olumeki Odugola Shaffer-Garrett.
Albany, GA: William Gregory Green.
Columbus, GA: Chrystal Alize Arline.
Rayville, LA: Michael Jerome Williams.      
 
Adams Natchez: Shankerra Jeannette McMorris.
Amite  Centreville: Brittney  Jo Lyons and Quintin Earl Lyons.
Amite  Gloster: Jasmine Danielle Walker.
Amite  Liberty: Krimel Bernard Chandler.
Bolivar Cleveland: John Andrew Hawkins.
Bolivar Scott: Jonathan Ledarius Haynes.
Clarke Enterprise: Jomorra  Olivia  Burns, Michael Deione Sanders, Jacob Cameron Touchstone and Grant Earl Valverde.
Clarke Meridian: Ronald Trevor Davidson.
Clarke Quitman: Benjamin Kaleab Smith.
Clarke Shubuta: Careh Abagail Wooten.
Clarke Stonewall: Keyoung  Kowan Arrington.
Clarke  Vossburg: Chequira Lo'Real Bonner.
Copiah Crystal Springs: Adam Tyler Mack.
Copiah Wesson: Erich Higdon Fischer.
Covington Collins: Bailey Jean Bryant, Thomas Mackenzie Crocker, Sarah Elizabeth Dickens, Porsha Jacole Fairley, Kristy Nicole  Haynes, Megan Nichole Herrin, Casey Danielle Hunt, Samuel Lee  Jefferson, Jesse Adam McKenzie, Mirranda Michelle Oakes, Hilary LeAnne Odom, Charles Holt Saulters, William Casey Wade, Jasmine A’Tise Walker and Jozie S Barnes.
Covington Mount Olive: Quindalyn Trinicia Crosby, Sarahanne Ellis Hall, Jessica Joanna Grace Ingram, Courtney Faith Keyes, Diamond Dimillia Rankin, Robert Lynn Sanford and Whitney Elizabeth Schreiber.
Covington Seminary: Emma Grace Atwood, Ryan Shane Aultman, Lauryn Elizabeth Bohn, Sydney Lauren Brown, Chase Aultman Duckworth, Alaina Lakin Emmons, Christopher Adam Farrell, LeAnn Morgan Hicks, Regan Nichole Knotts, Justin Trent Norris, Laken Noel Pickering, McKenna Lee Pippen, Paige Nacole Posey, William Cody Quick, Felicia Evelynn Seger, Bryan Carlton Travis, David   Hunter Travis and Logan Scott Ward.
Covington Sumrall: Christopher Levi Mauldin.
Covington Taylorsville: Kyle Dimitri Brown.
Desoto Olive Branch: Terry T Williams.
Forrest Brooklyn: Evan Autrey Terry.
Forrest Hattiesburg:  Charmaine Sekia Amos, Kamryn De' Shira Anderson, Jaresa Jonae  Brooks, Ganna Pavlovna Burlaka, Shooter Glenn Carswell, John Andrew Dickinson, Kenya Nicole Dees, Michael Christian Gammill, Carlie Madison Guthrie, Destiny Ahkeria Harmon, Katrina Evon Harrison, Matthew Lawrence Havard, Hayleigh Rose Helton, Ebony Lauraniesha Hill, Hannah Shay Hogan, Haven Alexandra Hudson, Kelly Danielle James, Casey Marie Jefcoat, Melissa Lou Mackey, Keanna Renise Magee, Charles Reginald McSwain, Casey Marie Meaders, Cathy Lynn Meaders, Kennedi Gabriel Mullen, Lorenzo Aton Necaise, Nikita Nicole Nobles, Mary Margaret Parker, Raegan Elyse Seymore, Alex Jermaine Scott, Linda Sharon Standifer, Coreyon Ravay Sutton, Mary Peyton Thompson, Eric K Turner, Nicholas Rook Welch, Briante' Darnette White and Amanda Marie Williamson.
Forrest Lumberton: Kayleigh Trace Patrick.
Forrest Natchez: Ta'Landria Nikell Minor.
Forrest Petal: Kandace Lynn Burkett, Maxwell Robert Cain, April M Chmiel, Kristen Alexandria Cook, Mikeshia Lynea Jessica Cook, Leah Danielle Cooper, Kristal Marie Cryer, Hannah McKay Eaton, Taylor Alexander Gatwood, Alora Amanda Gibson, Hunter Austin Glass, Stephanie Nicole Gleisner, Donovan Micah Graves, Taylor Ashton Graves, Seairra L Hayes, Hannon Ashton Hillman, Kaci Leeann Holdiness, Katherine Nichelle Jarrell, James Edward Jordan, Kalee Alexis Keisman, Macy Ann Knight, Stephen Douglas Lewis, Baylee Erik Macisaac, Julia Anne Moreno, Juliann Nicole Nelson, Tyler Alan Pace, Brandon Michael Pedersen, Garrett John Peterson, Peri Rene' Phillips, Laura Elizabeth Rau, Ariel Danielle Rawls, Katherine Elizabeth  Rhodes, Dylan Blake Ryals, Ethan Marcus Smith, Joanna Strickland Spicuzza, Parker Watson Swafford, Robert William Tweedy, Christopher Levi Watkins, Rachel R Westmoreland and Heather Renee Williams.
Franklin Roxie: Geri Demetrice Weathersby.          
George Lucedale: Elizabeth Susanne Braddock, Jordan Rayanna Busby, Christopher W Craft, Lauryn Elizabeth Jemison, Vallory Ryan King, Garrett Slay McAdory, William Payton Nelsen Amberly Christine Ray, Lakelin J Smith, Kendra Eloise Stevison and Tiffany Alyce Welford.
Greene Leakesville: David Michael Brantley, Zachary LaOttis Dale, Korriana Janae Hardy, Jacob Daniel Hillman, Jessica Jade  Joiner, Tamira Lanesha Leverette and Heidi  Elizabeth Sullivan.
Greene Lucedale: Mandy McLeod Bolden and Allison Raleigh Williams.
Greene Neely: Emily Kaitlyn Byrd and Cheyenne Adreanna Williams.
Greene Richton: Teresa Louise Grantham, Jacob Eric James, Bobbie Christine Martin, Byron Christopher Walley and Dawson Jean Lee Walley.
Greene State Line: Jessie Layne Deese, Serenity LaFarris Walley and Ginger LeAnn Kittrell.
Hancock Diamondhead: Abrey Leigh Strong.
Hancock Waveland: MonCheri Sade Charron.
Hancock Kiln: Pearlanna Cherelle Necaise.
Harrison Gulfport: Julieanne Madison Bishop, Carrie Rene Robertson and Danisha Denise Ross.
Harrison Long Beach: Melody Alexa Howard, Elizabeth Kay Morrison and Grace Patricia Toney.
Harrison Pass Christian: Michael Edward  Sherman.
Harrison Saucier: Madison Bailey Burge, Dakota Noel Finerman and Derek Anthony Ladner.
Hinds  Byram: Bradley Christopher  Roberts, Te'Kayla Ken'Shaia  Tassin and KeJerrick Armond Taylor.
Hinds  Clinton: Jacob Tyler Hathorn.
Hinds  Edwards: Courtney Elizabeth Tullos.
Hinds  Jackson: Leslie Leah  Claypool, Renea Franchannette Dawson, Kenneth Earl Knight, Brooklyn Janea Leverette, Gabriel Perez Rogers, Brigit LaShun Taylor and William Taylor Wallace.
Jackson Moss Point: Jacob Clyde Vick.
Jackson Ocean Springs: Cooper James Brune, Thaddeus Benard   King and Kira Ivy Miller.
Jackson Pascagoula: Ty'Quarrius Ja'Jaun Thomas.
Jackson Vancleave: Autumn Adell Dunnaway and Braxton Clay Whitt.
Jasper Bay Springs: Chelsea Jahisa  Amerson, Garrett Pace Brewer, Dashawn Rafiel Crawford, Tori Lynn Cromwell, Jakeal Alexander Gavin, Zachary Paul Hightower, Alexis Kiara House, Tana Victoria James, Terry X Keyes, Bryan Cody Marcum, Diana D McAdoo, Reagen Symone  Millsap, Tiffany Leigh Payne, Sinque Willie Ramsey, Andrew Eddie Stevens and Shamarlas Tavion Trotter.
Jasper Enterprise: Davonzell Moncrief.
Jasper Heidelberg: Joshua Linn Beard, Jarvis Jumond Buxton, Mary-Catherine Diane Collins, Brittany  Nicole Ellis, Creeanna Shamaya Koen, August Claire Parker, Kojmi Naosha Samson, Tameia Natasjia Singleton and Rachel Lynn Sumrall.
Jasper Laurel: Allison McKenzie Foster, Olivia Makenzie  Harris, Shelby Dianne Murray and Jena Nichole Yeager.
Jasper Louin: Brianda Marshell Blackwell, Naja Jakira Holliday, Alexus K'Unna Jones, Dana Tierra Loper, William Mills Tullos and Ladaryus Markell Wheaton.
Jasper Pachuta: Lisa Doreen Keys, Diamond Chairmaine McDonald and Shandreka Shayunna McCray.
Jasper Stringer: Zachary Keevon Alridge, Robert Ronald Fall, Morgan Bre'Ann Kelley, Brittany Leighalynn McCuistion and Kenli Jameson Simmons.
Jasper Vossburg: Joseph Wayne Manning and Shakeliah Maryanna Williams.
Jefferson Davis Bassfield: Alexis Mercedes Bowens, Rashaud TreVon Green, Jaylon Shamar Hathorne,
La'Precious Monquette  Lewis, Joel Phillip Wambolt and Samuel Jasiah Wambolt.
Jefferson Davis Carson: Jonathon Cade Perrin.
Jefferson Davis Mount Olive: Quatasia Jachole Gammage.
Jefferson Davis Prentiss: Joshua Daniel Daley.
Jones Ellisville: Sydney Nora Beech, Emily Janine Biglane, Thomas Anthony Bishop, Michael Christopher-Jervon  Blanks, Emma Rose Boone, Jacob Mathew Brady, Javaris Maurice  Branch, Walter Arrel Brescia, Dylan Michael Butler, Michaela Shayne Clark, Dustin Kelby Coats, Jacob  Anthony Craven, Xaviera Shantell DeLoach, Jennah Grace Eddins, Daniel Patrick Frank, Kemberly Ann Freeman, Jay Michael Hathorn, Tacora Monique Houston, Jacob Scott Howe, Christopher Austin Irvine-Sheely, Robert Orin James, Katelyn Victoria Jefcoat, Julious Anthony Jefferson, Kayla Lourel King, Wilson Tabor McCoy, Patricia Lynette McCullum, Trystan Reese Meadows, Jarid Scott Miller, Lakyn Alizabeth Mills, Mason James Morgan, Bandice Ann Morris, Perry Mack Morris, Destiney Cheyenne Mosley, Brittany LeAnne Myers, Jaymee Lannise Myrick, Miguel Angel Ordonez-Bonilla, Daniel Lewis Ortlepp, Byron Thomas Pittman, Peyton Dwayne Pitts, Ariana Anai Ramos, Kaylee Brianna Rayner, Benjamin Truett Robertson, William Reid Robertson, Hunter James Robinson, Lanika Simone Rogers, Lisa M Rogers, Elizabeth Reenee Ruple, Haley Nicole Smith, Trinity Leann Stewart, Hayden Joseph Tisdale, James Aaron Waite, Laura Amanda Waite and Mary LeeAnne Womack.
Jones Heidelberg: Cheyenne Mackenzie Harris, Randi Ellen Jefferson, Jelinda Nichole McLaurin, William Rashad Morgan and Talia Celeste Steve.
Jones Laurel: Wali Saleem Abdullah-Haqq, Morgan McCall Adams, Morgan Paige Alizzi, Laura DiAnne Anderson, Bryce Nolan Andrus, Benjamin James Armour,   Elizabeth Paige Beard, Ben Lance Bohannon, Jahmeka Sahara Boyd, Mason Alexander Broome, Damichael Kantrell Brown, Raytavia Shavonte Brown, Christopher Glenn Burgess, Scosha La'Nae Cagins, Nicholas Addison Chesser, Destiny Rayne Cochran, James Paul Coleman, Tasha Nicole Cox, Noah Parker Cummings, Seth Michael Drennan, Barry Elijah Duncan, Daniel Wyatt Easley, Koeisha LaSheer Ellis, Akurya Ki'ara Evans, Bret Ty Evans, Shania Lanae Evans, Mikaela Marie Flynn, Eliana Nishe Gaddy, Tierra Myiesha Gallaspy, Samantha Renee Grafton, Mason Chad Graves, Raven Elizabeth Gregory, Antonio Lavarn Hales, Desirae Ann Hankins, Joseph Wayne Harrison, Amanda Aileen Haycraft, Adrian Daniel Hernandez, Hayward Thomas Hodge, Caitlyn Elizabeth Holifield, Reagan Lawston Hood, Lillian C'erra Hosey, Samuel James Houston, Kelby Renea Husser, Kayla Madison Jefcoat, Corey Cortez Johnson, Heather Renae Johnson, Johnathan Cole Johnson, Katelyn Elizabeth Kennedy, Lamarcus Tyqavion Keyes, Brittany Nicole Kilgore, Breanna King, Breanna Shanice King, Samuel Ray Kirby, Michaela Gabrielle Knight, Michael Taylor Lape, Daquinna Dionnica Lindsey, Kasey Danielle Logan, Ryan Alan Lowe, Latonya Rachelle Lyons, Marcus Kaleb Manning, Jaijeria Rashay Martin, Landon Brian Martin, Micah Taylor Martin, MaCalla Brooke Matthews, Kacie Denise McGowen, Meagan Ashleigh McLeod, Hayley Jordan Miller, Alexis  Dawn Montgomery, Kysam Rashaud Moody, Forrest Mitchell Nelson, Chase  Edward Newcomb, Savannah Renee Newell, Jerry Newsome, Kaine Patrick Nichols, Nicholas Elijah Nicosia, Christopher Ryan Oehrli, Konika Zikkia Page, Rafael Barrera Pantaleon,  Jeffrey Mantrel Payton, Caleb Mitchell Phillips, Jodie Michelle Pierce, Savannah Erin Pitts, Tiffany Alisha Rayner, Nadji Nicole  Rivera, Jacob R Roney, Malcolm Jerome Rucker, Janiah Co'Shaye Sampson, Scarlett Victoria Sandifer, Corintha Ariana Sanson, Courtney Paige Scarbrough, Keely Rayne Skipper, Jedidiah Wilson Slover, Aniston Nicole Smith, James Michael Smith, Jenifer Nicole Smith, Marrissa Leigh Smith, Sophnia T'Shia Smith, Omar Malik Steele, Tawny Lynn Stevens, Alexis Gabrielle Strickland, Daniel Martin Tanious, Bailey Elizabeth Thornton, Shalayla Acina Triplett, Shonkiria Brenay Walker, James David Walters, Sarah  Elizabeth Watson, Brittany Lynn Wheat, Gervarius Lynntrell Windham and Ashley Wu.
Jones Moselle: Jorge Alberto Castillo, Skyla Marie  Clark, Emily Jordan Davis, John Thomas Gill, Paxton Gage Holder, Dakota Lane Hover, Jayson Jerome Hunter, Hayley Noel Jackson, Taylor  Ayn Martin, Jeffrey William Smith, Mercedes Starr and Sara Aleece Williamson.
Jones Ovett: Kaitlyn Nikole  Bradshaw, Hannah Shae Brooks, Hunter Blake Byrd, Andrew James Hargrove,  Carley  Breann Ishee, Brandon Sean Lee, Parker Bailey Powell, Clifton Chapman Rogers, Skyy Lawrence Lee Simmons, Robert Thomas Smith and Brandon C Walters.
Jones Pachuta: Angela Rochelle Bruce.
Jones Sandersville: Isabelle Paige McLaurin.
Jones Seminary: Denton Henry Bushman and Precious Cheyanne  Graham.
Jones   Soso: Brittney Rochelle Clark, Alek Luke Harper, Chyenne Nicole Hillman, Sules Latoya McDonald, Kezah  Nacole Pruitt, Trista Cashay Rogers, Callie Olivia Shows, Kennedy Elizabeth Taylor, Preston Charles Walters and Gabby Grace Yelverton.
Jones   Taylorsville: Manlizi  Hekima kenshay Arrington, Halie Elizabeth Blakeney and Maurissa Monique Marshall.
Jones   Waynesboro: Whitney Nicole Jones.
Lafayette Oxford: Emily Ann Robinson.    
Lamar Hattiesburg: Rashaina Elise  Bilbo, Hannah Michelle Burks, Caroline Anna-Kaye Green, Nicole Elizabeth Hanneke, LaKendra Marie Hart, Breanna A Helms, Katherine Patricia Hovan, Leonard Wayne Johnson, Rebecca Joyce Lampshire, Matthew Connor Lowe, Alynia Z McLaughlin, Christian Clark Nickens, Sara Brooke Pace, Donavyn Montel-Jordan Powell, Luke C Prach, Rosa Denise Reedy, Robert Noah Sanders, Nicholas Chase Simmons, Jordea Shene Smith, Ronald James Smith, Kiernan Alexia Taylor, Haley Tiana Wade, Cassandra Grace Kay Warden and Christy Shanel Weathersby.
Lamar Lumberton: Tyler Lee Crowe and Delaney Mikell  Havard.
Lamar Oak Grove: Matias Daniel Gongora.
Lamar Purvis: Samuel Nicholas Austin, Tiffany Brook Chambliss, Brandon Allen Clark, Nancy Marie Hartfield, Joshua De'Quan Hayes, Kaitlyn Nicole Hunt, Della Katherine Jones and Davis Carter Lack.
Lamar Sumrall: Morgan Lee Aultman, Blakney Seaborn Broome, Shelby Dykes  Headrick, Tony Triston Lewis, Oleg Eli Mills, Madison Nicole Newsom, Daniel Ryley Patterson and Courtney Ann Pierce.
Lauderdale Meridian: Jamyla Nycole Fenton, Davis Mark Harrison and David M McCoy.
Lauderdale Toomsuba: Nancy E Williams.
Lawrence New Hebron: Maggie Lynn Merrell.
Lawrence Sontag: Gnywe Da'Shari Smith and Danielle Trene Sutton.
Lee Guntown: Harley Jade Mullins.
Lee Mooreville: Hallie Marienda Donald.
Lee Tupelo: Summer Rae Price.
Lincoln Brookhaven: Madison Elizabeth Case, Amanda Leigh Dayton, Je'Kia Annete James, Madison Ruth Lowry, Taylor Elizabeth Murray and Ashlyn Elizabeth Reynaud.
Madison Canton: Robert Brett Lovelace.
Madison Madison: Cameron Dene Edgar and Caroline Hope Runion.
Madison Ridgeland: Natilie  E'Anna Magee.
Marion Columbia: Sarah Renay Ardis, Zachary Ray Davis, Skylar Nicole Dawsey, Osiel Garcia, Loren Kate Lowery, Freddrick Danell Peters, Hannah Elizabeth Sellers, Creg Aaron Stringer and Charles Davis Thompson.
Neshoba Philadephia: Meg Elizabeth Martin.
Newton Union: Caleb Dalton Thomas.
Pearl River Picayune: Corinne Mariah Munson and Jill Bennett Hudnall.
Perry Beaumont: Christian Ellease Ezell, Timothy Wayde  Herring, Dylan Reed  Lott and Keith Bernard Parker.
Perry Petal: Caroline Paige Cameron, Laken Nicole Edwards and Santana Michelle Brady Ishee.
Perry  Richton: Rusty Ted Brown, Brittany Denise Clingon, Brianna Nicole Colbert, Rodrecqus Kimmie Earl Husband, Alayna Jade Kitchens, Nathan Ryan Lewis, Marli Brooke Malone, Jose Enrique Reyes, Nekeyous Tre Robertson, Alexandria Scott Ross, Mary Rebecca Strickland, Carlton Demond Travis and Nancy Michelle Vega.
Pike Magnolia: DiYanta LaShun Smith.
Pike McComb: Jasmin N Hamilton.
Pike Progress: Antwuan L Tate.
Pike Summit: Teri'Neka Tahijana Gibbs.
Pontotoc Pontotoc: Brandon Claude Hale.
Rankin Brandon: Faith Michelle Denton, Marshun Milton Gladney, Maya Jiselle Jones, Angel Danyelle Ryals, Madison Nicole Sellers, Courtney Allysa Sims, Brooklyn Leigh Smith and Parker  Blair Welch.
Rankin Braxton: Allison Marie Anderson.
Rankin Florence: Molly Madison Smith.
Rankin Mendenhall: Molly Campbell Welch.
Rankin Pearl: Leah Elizabeth Means.
Rankin Pelahatchie:  Mackenzie Lane Thompson and William Payton Tullos.
Simpson Braxton: Trenton Orlando  Mayes and Daneisha Ke'era La'cher Sanders.
Simpson Magee: Wesley Michael McCoolm, Shamaia Monsahe Norwood and Regan Breanne Wilder.
Simpson Mendenhall: Jenny Marie Deal, Ella Rene Gibson, Avery Alden Harris, Desmond Dewayne King, Jade  Dylan Lee and Nykeria G Traxler.
Simpson Mt. Olive: Koyasha Tarinique Bridges.
Simpson New Hebron: ShaDonna Brianna Page.
Simpson Pinola: Asia Annalica Tashay Walker.
Smith Bay Springs: Kristy Leigh Dyess, Destiney Brooke Graham, Hailey Noel Mayo and Payton Reece Stringer.
Smith  Forest: Kelsey Alexis Clark.
Smith  Magee: Arthur Braden Blackwell and Rush Bryant Blackwell.
Smith  Mize: Caleb Edwin Bass, Charles Houston Cannon, William Hunter Hughes, Emily Nicole Keys, Kara Lynn Lowe, Tanner Leigh Madden, Madison Leigh May and Lakyn  Lee-Ann Welborn.
Smith  Mt Olive: Matthew Martez Aultman, Wardalis Maruice Ducksworth , David Andrew Wallace, Amy Lynn Welborn.
Smith  Pulaski: Dyamond D'asia White.
Smith  Raleigh: Wesley Alan Clayton, Deondra RiChan Hollis, Dustin Chad Lambert, Shanice Aaliyah Page, Nathan  Jay Sims, Amanda Ann Stevenson, Joe Dylan Westbrook and Allison Nicole Wise.
Smith  Taylorsville: Barbara  Danise Benoit, Marley Danielle Benoit, Summer Brooke Daverson, Dana Tennille Dunnaway, Mattie Elizabeth Ford, Christopher Griffin, Alex Henry Henderson, Heather Ladawn Hester, Nicholas Dontae Payton, James Paul Walley, Chad Ward and Nicholas Kaine Wilson.
Stone Perkinston: Bradley Todd Boykin.
Walthall Sandy Hook: Tamyra Kyelle Harvey and Luke Nathan McKenzie.
Warren Vicksburg: Mikayla Michelle Banks, Alexis Jolene Hearn, Kayla Marie Mayfield, Elliot Carrington Stockett and Emily Elysabeth Stringer.
Washington Greenville: Lydia Claire Tice.
Wayne Buckatunna: Cassidy Faith Beasley, Lori Amber Bullard, JeDa Brianna Davis and Lakeryia Ivia Lacey and Damon Canaan Loper.
Wayne Laurel: Grady Kyle Mosley.
Wayne Richton: Megan Kasie Brewer.
Wayne Shubuta: Emily Lynn Finley and McKensie Elise Pugh.
Wayne State Line: Delreese  Levelle Nickelson and Leslie  Louvenia Hinton.
Wayne Waynesboro: Shambreka Breanna Blakely, Shanna Kantrell Blakley, Gabrielle Marie Boutwell, Brody Alexander Bunch, Tara Lynn Busby, BreAnna TyQueshia Chambers, Courtlyn Noelle Clanton, Haley Mariah Clark, Kilah LeeAnn Dearman, Michelle Nichole Echols, Calexis Deon Frost, Cameron DontaFrost, Kailey Ashton Fulkerson, William Austin Ganus, Shaquavous On'Yale Harris, Larrius Kinyon Henry, George Larry Henslee, Bryce Kendrick Hill, Randy Cole Holden, Cody Lenn Ingersoll, Morgan Taylor Johnson, Caroline Elizabeth Jones, Jared Cortez Jones, Abreah Monique Keels, Kendasha Quatrail Mayfield, Levi Harold McLain, Abbeygail G Miller, Chelsea Breanna Miller, Ross Alexander Parker, Suraj Patel, Bryan Scott Pittman, Caitlin Brooke Pittman, Quentin Quantez Pough, Dameshia Teanna Powe, Zacharias Kendarious Powe, Nickollett Payge Pugh, Jerrell Levon Rankins, Emily Patricia Revette, Heather Alexis Robinson, Tristian Jourdan Russ, Verdaleeza, Ty'Shianna Russell, Dymond Jerla Satcher, James E Smith, Kaleb Ross Stennett, Jasmine Diyan Steward, Sawyer Keith Wadley, Kaitlyn Elizabeth Walley, Draquez Chavontae West and Timothy Landon Williams.
 

 

More News